loading...

Інвестиції у розвиток компанії: нові установки для обробки трансформаторного масла та для осушки повітря

ТОВ «Київська енергетична будівельна компанія» закупила нові установки для обробки трансформаторного масла ЕТМА УВМ 10-10 У1 та для осушки повітря ЕТМА Суховій-6 У1. Відповідно наші спеціалісти відвідали виробника установок ПрАТ «ПКТБ «Електротехмонтаж» у м. Харкові і пройшли повний курс навчання по роботі з даними установками.

Установка ЕТМА УВМ 10-10 У1 призначена для дегазації, сушки, азотування, фільтрації та нагріву трансформаторного масла, яке заливається в силові трансформатори і інше маслонаповнене обладнання напругою до 1150 кВ включно.

Установка для осушки повітря ЕТМА Суховій-6 У1 призначена для осушки та очистки від механічних включень повітря, яке використовується для продувки баків силових трансформаторів і іншого обладнання напругою до 1150 кВ включно, в процесі їх монтажу, обслуговування та ремонту.

Термічно прискорений процес вакуумної дегідратації і дегазифікації трансформаторних масел отримав широке визнання як найекономніший метод для усунення розчиненої води і газів.

Очищення трансформаторного масла на місці експлуатації є найвигіднішим, так як дозволяє не тільки видаляти забруднення з ізоляційних рідин, а й відновлювати ресурс трансформатора шляхом усунення небажаних компонентів, які в ньому накопичуються.

Вдячні партнерам за чудову організацію і плідну роботу!

або Використовуйте клавіатуру

КЕБК – Київська енергетична будівельна компанія — системне проектування, будівництво і монтаж технологічно складних об’єктів цивільного і промислового призначення в енергетичній сфері.

Ознайомтеся з іншими новинами

всі новини
або Використовуйте клавіатуру
Контактна інформація
всі контакти
Україна, м.Київ

01013,м. Київ, вул. Промислова, 4А

(044) 545-71-24

Відділ загальних питань

mail@kebk.com.ua

Відділ загальних питань

на карті
Ви можете зв’язатися з нами самостійно
відкрити форму для зворотнього зв’язку