loading...

Виробничий звіт по реконструкції ПС 750 кВ «Запорізька» – грудень 2021

Звіт про виконані роботи по проєкту «Реконструкція відкритих розподільчих пристроїв 750 кВ, 330 кВ, обладнання 150; 35; 15,75 кВ та власних потреб ПС 750 кВ «Запорізька»
  • Закінчені роботи з монтажу вводів, навісного обладнання та повний комплекс робіт з заповнення оливою, включаючи всі необхідні випробування ТПР3 фаза B, C. Ведуться роботи з монтажу навісного обладнання та заповнення оливою АТ3 фаза C.
  • Закінчені роботи з монтажу та ошинування нового силового високовольтного обладнання в комірці підключення АТ3 до ВРП 750 кВ. Ведуться роботи з монтажу та підключення силових та контрольних кабелів.
  • Закінчено монтаж обладнання в БВП2 і КПЗ5 та влаштування мереж протипожежного водогону.
  • Закінчується спорудження оливозбірника для АТ3 та ТПР3.
  • Ведуться роботи з монтажу струмопроводів 15, 75 кВ та приєднання його до фаз АТ3 та ТПР3.
  • Виконуються роботи з заміни існуючого силового високовольтного обладнання на ВРП 330 кВ, ВРП 750 кВ (ТН 2-ї секції шин) та обладнання системи власних потреб, в тому числі КРУ 6 кВ.
  • Здійснюється ремонт існуючих магістральних кабельних каналів та покриття антикорозійними матеріалами існуючих портальних конструкцій ВРП 750 кВ.
або Використовуйте клавіатуру

КЕБК – Київська енергетична будівельна компанія — системне проектування, будівництво і монтаж технологічно складних об’єктів цивільного і промислового призначення в енергетичній сфері.

Ознайомтеся з іншими новинами

всі новини
або Використовуйте клавіатуру
Контактна інформація
всі контакти
Україна, м.Київ

01013,м. Київ, вул. Промислова, 4А

(044) 545-71-24

Відділ загальних питань

mail@kebk.com.ua

Відділ загальних питань

на карті
Ви можете зв’язатися з нами самостійно
відкрити форму для зворотнього зв’язку