loading...

Види робіт, на яких
ми спеціалізуємося

Будівельні роботи

Роботи з будівництва та реконструкції будівель та споруд, ремонтно-оздоблювальні роботи. Будівництво технологічно складних об’єктів цивільного і промислового призначення в енергетичній сфері.

Електромонтажні роботи

Монтаж та налагодження електротехнічних пристроїв, у тому числі: електричних підстанцій, розподільчих пунктів та повітряних ліній електропередачі напругою до 750 кВ, кабельних ліній напругою до 330 кВ, систем релейного захисту.

Проєктування

Проєктування електричних мереж різноманітного рівня напруги та призначення, системи зовнішнього та внутрішнього електропостачання, техніко-економічні обгрунтування спорудження ліній електропередачі та підстанцій

Системи автоматизації енергетичних об’єктів та підпріємств

Розробка та впровадження «під ключ» систем АСКТП високовольтних підстанцій напругою 6-750 кВ, систем телемеханіки об’єктів електричних мереж та трубопроводів, диспетчерських систем та систем обліку.

Випробування і налагоджувальні роботи для силового обладнання і систем РЗА

Наші спеціалісти виконують пусконалагоджувальні роботи та введення в експлуатацію різних систем та обладнання мереж і підстанцій до 750 кВ включно.

Виробництво і постачання низьковольтних комплектних пристроїв

Виготовлення і постачання низьковольтних комлектних пристроїв: щити постійного і змінного струму, панелі РЗА, щити керування, розподільчі шафи

Сервісне обслуговування об’єктів

ТОВ «КЕБК» надає послуги з обслуговування енергетичної частини реалізованих об’єктів. Перевірка і обслуговування обладнання, систем і пристроїв.

Роботи протипожежного призначення

Проєктування, монтаж, технічне обслуговування засобів протипожежного захисту та систем опалення, оцінка протипожежного стану об’єктів, роботи протипожежного призначення

Контактна інформація
всі контакти
Україна, м.Київ

01013,м. Київ, вул. Промислова, 4А

(044) 545-71-24

Відділ загальних питань

mail@kebk.com.ua

Відділ загальних питань

на карті
Ви можете зв’язатися з нами самостійно
відкрити форму для зворотнього зв’язку