loading...

ПС 110/35/10 кВ «Михайлівка»

Деталізація

ПС 110/35/10 кВ «Михайлівка» – реконструкція для підключення двох сонячних електростанцій. СЕС Михайлівська – 15,8 МВт – знаходиться в Одеській області.

Рік старту робіт: 2019
Статус роботи: Завершено
Дата завершення: 2020
Тип роботи: Електромонтажні роботи
Монтаж обладнання

2020, квітень

або Використовуйте клавіатуру

Закінчені роботи з монтажу нового обладнання ВРП 110 кВ в обсягах 1-го етапу реконструкції ВРП 110 кВ, заміни обладнання систем власних потреб змінного та постійного струму (ЩВП, ЩПС та акумуляторна батарея) та відповідного обладнання систем РЗ та ПА (панелі з мікропроцесорними терміналами). Обладнання введене в експлуатацію.

Закінчено демонтажні роботи та роботи по встановленню портальних конструкцій, ведуться роботи по монтажу фундаментів та кабельних трас для встановлення і підключення нового обладнання в обсягах 2-го етапу реконструкції ВРП 110 кВ.

2019, грудень

або Використовуйте клавіатуру

Виконана заміна комірок 1-ї секції РП 10 кВ, включаючи монтаж нових комірок для приєднання СЕС Михайлівська та СЕС Приморська.

Закінчені роботи з влаштування 2-х кабельних ліній 10 кВ для приєднання до ПС сонячних електростанцій.

Змонтовані нові комірки 2-ї секції РП 10 кВ ведуться роботи з монтажу вторинних кабельних ланцюгів.

В рамках реалізації 1-го етапу реконструкції ВРП 110 кВ виконаний демонтаж ошиновки існуючих портальних конструкцій, фундаментів та опорних металоконструкцій і силового обладнання. Виконуються роботи з монтажу нових порталів та фундаментів під обладнання, кабельних каналів та контуру заземлення ВРП 110 кВ.

Виконані роботи з реконструкції радіовежі.

Київська енергетична будівельна компанія — системне проектування, будівництво і монтаж технологічно складних об’єктів цивільного і промислового призначення в енергетичній сфері.

Контактна інформація
всі контакти
Україна, м.Київ

01013,м. Київ, вул. Промислова, 4А

(044) 545-71-24

Відділ загальних питань

mail@kebk.com.ua

Відділ загальних питань

на карті
Ви можете зв’язатися з нами самостійно
відкрити форму для зворотнього зв’язку