loading...

Три покоління випускників Факультету електроенерготехніки та автоматики про компетентності, які потрібні сучасному випускнику

До нас звернулися з Факультету електроенерготехніки та автоматики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з проханням розказати про успіхи їх випускників в нашій компанії.

Ми з радістю відгукнулися, адже за весь час у нас працювали близько 300 випускників цього факультету, вони зробили вагомий внесок в розбудову енергетичної системи України та реалізували багато знакових проєктів.

З одним столом ми зібрали три покоління випускників, щоб поговорити про факультет та компетентності, які потрібні студентам, а також поділитися спогадами та порадами.

Звичайно, ми не телевізійні експерти з ток-шоу, ми енергетики. Тому говорили прямо і відкрито. Сподіваємося, що молодим спеціалістам буде корисно почути з перших вуст про основи їх майбутньої професії

Київська енергетична будівельна компанія — системне проектування, будівництво і монтаж технологічно складних об’єктів цивільного і промислового призначення в енергетичній сфері.

Ознайомтеся з іншими новинами

всі новини
або Використовуйте клавіатуру
Контактна інформація
всі контакти
Україна, м.Київ

01013,м. Київ, вул. Промислова, 4А

(044) 545-71-24

Відділ загальних питань

mail@kebk.com.ua

Відділ загальних питань

на карті
Ви можете зв’язатися з нами самостійно
відкрити форму для зворотнього зв’язку