loading...

На Дністровській ГАЕС подано напругу на комірки №8-9 КРПЕ 330 кВ

На сьогодні на Дністровській ГАЕС тривають роботи з монтажу гідроагрегату № 4. Черговий крок, що наближає пуск та підключення до мережі гідроагрегату № 4 – це постановка під робочу напругу 330 кВ комірок № 8 та № 9 КРПЕ-330 кВ.

Анатолій Жук, головний інженер Дністровської ГАЕС:

“Відповідно до технології, а також затверджених програм і графіків, одним із основних вузлів введення ГД № 4 у промислову експлуатацію є справжнє серце системи видачі потужності – обладнання зв’язку гідроагрегату із Об’єднаною енергосистемою України. Саме для цього слугує КРПЕ-330 кВ, в якому є восьма і дев’ята комірки – два вузли, що забезпечують підключення чергової магістральної лінії 330 кВ, спорудження якої планується від підстанції «Вінницька» 750кВ/330кВ, та самого блоку № 4 ГАЕС відповідно.

Цю дуже важливу і кропітку роботу виконували генеральний підрядник Консорціум «НВО „Укргідроенергобуд“», ТОВ «Київська енергетична будівельна компанія» за участі шеф-інженерів міжнародної компанії «Hitachi АВВ Power Grids» з використанням унікального випробувального обладнання.

Налагоджувальні роботи здійснювали спеціалісти ТОВ «НТК Енпаселектро» за участі фахівців служби капітального будівництва, електроцеху, цеху технологічної автоматики, захистів та зв’язку Дністровської ГАЕС.”

ТОВ «КЕБК» працює на Дністровській ГАЕС в рамках проєкту «Будівельні роботи по будівництву другої черги Дністровської ГАЕС у складі гідроагрегату №4». У грудні 2020 року з нагоди професійного свята Дня енергетика на Дністровській ГАЕС було проведено пускові операції на гідроагрегаті № 4, промислове введення в експлуатацію якого заплановане на третій квартал 2021 року.

Фото Укргідроенерго

або Використовуйте клавіатуру

КЕБК – Київська енергетична будівельна компанія — системне проектування, будівництво і монтаж технологічно складних об’єктів цивільного і промислового призначення в енергетичній сфері.

Ознайомтеся з іншими новинами

всі новини
або Використовуйте клавіатуру
Контактна інформація
всі контакти
Україна, м.Київ

01013,м. Київ, вул. Промислова, 4А

(044) 545-71-24

Відділ загальних питань

mail@kebk.com.ua

Відділ загальних питань

на карті
Ви можете зв’язатися з нами самостійно
відкрити форму для зворотнього зв’язку